Донецький Сергій Вікторович

Доктор філософії зі спеціальності математика, асистент кафедри математичної фізики та диференціальних рівнянь НТУУ "КПІ".
У 2023 році закінчив аспірантуру фізико-математичного факультету НТУУ "КПІ". У тому ж році захистив дисертацію на здобуття ступеня доктора філософії зі спеціальності математика за темою "Нові типи атракторів в неідеальних динамічних системах".
Коло наукових інтересів пов'язано з дослідженням всіх існуючих граничних множин в динамічних системах, а також їх класифікація.
Серед головних наукових результатів можна відмітити:
1. Встановлено співіснування пари атракторів в неідеальній динамічній системі "п'єзокерамічний випромінювач - генератор". Для цієї ж системи проведено класифікацію існуючих атракторів в нових термінах "прихований атрактор" та "рідкісний" атрактор.
2. Встановлено існування нескінченного сімейства граничних множин в динамічній системі "сферичний маятник - електродвигун". Показано, що це сімейство утворює так званий "максимальний атрактор". Доведено теореми про стійкість ізольованого положення рівноваги та про існування нескінченної кількості неізольованих положень рівноваги в системі.

Має h-index 2.