Сіренко Василь Олександрович

Асистент кафедри математичної фізики, кандидат технічних наук

У 2010 році закінчив аспірантуру Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут". Науковий керівник: Швець Олександр Юрійович. Спеціальність підготовки 01.05.02 – математичне моделювання та обчислювальні методи. Тема кандидатської дисертації - “Комп'ютерне моделювання та чисельний аналіз детермінованого хаосу в неідеальних гідродинамічних системах”.

Працює на кафедрі математичної фізики НТУУ «Київський політехнічний інститут» з 2009 року.

Коло наукових інтересів пов’язано з дослідженням особливостей виникнення та розвитку детермінованого хаосу в гідродинамічних системах із обмеженим збудженням; розробка програмного забезпечення для комп’ютерного моделювання та чисельного аналізу детермінованого хаосу.

Серед головних наукових результатів можна відмітити:

1. Відкриття нових особливостей при переході від регулярних режимів до хаотичних за сценаріями Фейгенбаума та Помо–Манневілля, а також при переході типу "хаос–хаос" за сценарієм узагальненої переміжності у гідродинамічних системах типу "бак з рідиною-електродвигун".

2. Виявлення переходу типу "гіперхаос–гіперхаос" за сценарієм узагальненої переміжності, а також перехіду до хаосу через руйнування граничного тора у гідродинамічних системах.

3. Побудова нових карт динамiчних режимiв для гідродинамічних систем.

Має h-індекс 6
sir_vasiliy@ukr.net