Макасєєв Олександр Михайлович

Кандидат фізико-математичних наук.

У 2009 році закінчив Фізико-математичний факультет НТУУ "КПІ" за спеціальністю "Математика". Захистив магістерську дипломну роботу за темою «Універсальність переходів до детермінованого хаосу в деяких неідеальних маятникових системах» під керівництвом О.Ю. Швеця.

Коло наукових інтересів пов’язано з дослідженням особливостей виникнення та розвитку детермінованого хаосу в маятникових системах із обмеженим збудженням

У 2017 році захистив, під керівництвом О.Ю. Швеця, дисертацію "Комп'ютерне моделювання впливу неідеальності збудження та факторів запізнювання на коливання маятникових систем" на здобуття вченого ступеня кандидата фізико-математичних наук.

Виступав з доповідями на провідних міжнародних конференціях з нелінійної динаміки.

Серед головних наукових результатів можна відмітити:

1. Побудова нових карт динамічних режимів для неідеальної маятникової системи.
2. Обчислена константа Фейгенбаума для системи "маятник - електродвигун" та встановлено клас універсальності за Фейгенбаумом цієї системи.
3. Показано, що в деяких випадках динаміку системи "маятник - електродвигун" можливо наближено апроксимувати одновимірним дискретним відображенням. Отримано аналітичне представлення такого дискретного відображення.

Має h-індекс 6

makaseyev@ukr.net